Menu
Denne måned (alle)
Oktober 2020
1.
torsdag
18.00
Billund IF
2 - 1
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 317
Billund Idrætscenter
Vejle B
Billund Idrætscenter
2.
fredag
17.30
Blåbjerg Fodbold
4 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 539
Kvong Idrætspark
Billund IF
Kvong Idrætspark
2.
fredag
19.00
Grindsted GIF
1 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 74
Grindsted Stadion
Billund IF
Grindsted Stadion
3.
lørdag
10.30
FC Horsens
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 80
Designa Arena
Billund IF
Designa Arena
3.
lørdag
11.00
Bjert IF
6 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 785
Sdr. Bjert Stadion
Billund IF
Sdr. Bjert Stadion
3.
lørdag
13.00
Ansager IF
livescore
9 - 1
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 262
Ansager Stadion
Billund IF
Ansager Stadion
4.
søndag
10.00
Grindsted GIF (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 3
Ansager Stadion
Billund IF
Ansager Stadion
4.
søndag
10.40
Billund IF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 3
Ansager Stadion
Grindsted GIF (1)
Ansager Stadion
4.
søndag
13.00
Billund Q
livescore
1 - 3
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
Billund Idrætscenter
Seest B
Billund Idrætscenter
4.
søndag
14.30
Jelling fS
livescore
3 - 4
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Jelling Stadion (Kunstgræs)
Billund IF
Jelling Stadion (Kunstgræs)
5.
mandag
17.30
Tjæreborg IF
Spillet
Herrer
Senior
60 minutter / Træningskamp • Træningskamp
Tjæreborg IF's Anlæg
Billund IF
Tjæreborg IF's Anlæg
5.
mandag
17.30
Billund IF
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (2010) 8M - Ombrydning - Efterår • Pulje 521
Billund Idrætscenter
Blåbjerg
Billund Idrætscenter
5.
mandag
17.45
Billund IF
UHT
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 • Pulje 149
Billund Idrætscenter
Fredericia KFUM (2)
Billund Idrætscenter
6.
tirsdag
17.45
Billund IF
4 - 2
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 317
Billund Idrætscenter
Thyregod SF Frem
Billund Idrætscenter
6.
tirsdag
18.30
Billund IF
livescore
0 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 539
Billund Idrætscenter
Hjerting IF
Billund Idrætscenter
6.
tirsdag
19.00
Billund Q
livescore
0 - 4
Kvinder
Senior
Sydbank Kvindepokalen 2020/21 • Pulje 1
Billund Kunstgræs
ASA, Aarhus
Billund Kunstgræs
7.
onsdag
17.45
Skibet IF
5 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 244
Skibet Stadion
Billund IF
Skibet Stadion
7.
onsdag
18.15
Billund IF
0 - 3
Herrer
M+32
M+32 B1 11M - efterår • Pulje 10
Billund Kunstgræs
Grejs-Dalen IK
Billund Kunstgræs
8.
torsdag
17.30
SGI/SSK
4 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 539
Guldager Idrætscenter
Billund IF
Guldager Idrætscenter
8.
torsdag
18.00
Billund IF
5 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 785
Billund Idrætscenter
Smidstrup/Skærup IF
Billund Idrætscenter
8.
torsdag
18.10
Billund IF
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 5
Billund Idrætscenter
Team BFO
Billund Idrætscenter
9.
fredag
19.00
Billund IF
livescore
6 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 74
Billund Kunstgræs
Karstoft IF
Billund Kunstgræs
11.
søndag
13.00
Ansager IF
3 - 4
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 320
Ansager Stadion
Billund IF
Ansager Stadion
12.
mandag
19.00
Billund IF
0 - 2
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 262
Billund Idrætscenter
Næsbjerg RUI
Billund Idrætscenter
17.
lørdag
13.00
KLG
HHT
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 74
Alpi Hallerne (Lind)
Billund IF
Alpi Hallerne (Lind)
17.
lørdag
13.00
Hedensted IF
livescore
1 - 4
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
Hedensted Stadion
Billund Q
Hedensted Stadion
18.
søndag
12.00
Silkeborg IF
Spillet
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Søholt Kunstbane
Billund IF
Søholt Kunstbane
20.
tirsdag
19.00
Hviding IF/Ribe BK
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
Egebæk/Hviding Akt.center
Billund Q
Egebæk/Hviding Akt.center
21.
onsdag
18.30
Billund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 320
Billund Kunstgræs
Krogager B
Billund Kunstgræs
23.
fredag
18.30
Brande IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 74
Brande Stadion
Billund IF
Brande Stadion
24.
lørdag
14.00
Aadum IU
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 262
Aadum Stadion
Billund IF
Aadum Stadion
25.
søndag
11.00
Billund IF
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 80
Billund Idrætscenter
Gedved IF
Billund Idrætscenter
25.
søndag
13.00
Billund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 320
Billund Kunstgræs
Agerbæk SF/Starup IF
Billund Kunstgræs
25.
søndag
13.00
Billund Q
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
Billund Idrætscenter
AaBK/Løjt/Rødekro
Billund Idrætscenter
25.
søndag
15.30
Billund IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Billund Idrætscenter
FC Horsens
Billund Idrætscenter
28.
onsdag
19.00
Billund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 74
Billund Kunstgræs
EIF/NSG
Billund Kunstgræs
28.
onsdag
19.00
Billund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 262
Billund Idrætscenter
Ansager IF
Billund Idrætscenter
29.
torsdag
17.45
Bredballe IF
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 80
Bredballe Kunstgræsbane
Billund IF
Bredballe Kunstgræsbane
30.
fredag
18.30
Billund IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Billund Idrætscenter
Brædstrup IF
Billund Idrætscenter