Menu
Næste måned (alle)
September 2020
1.
tirsdag
19.00
Billund IF
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 317
Billund Idrætscenter
Vinding SF
Billund Idrætscenter
2.
onsdag
17.30
Smidstrup/Skærup IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 785
Smidstrup Hallen
Billund IF
Smidstrup Hallen
2.
onsdag
18.00
Billund IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 244
Billund Idrætscenter
Skibet IF
Billund Idrætscenter
2.
onsdag
19.00
Billund IF
Herrer
M+32
M+32 B1 11M - efterår • Pulje 10
Billund Idrætscenter
Fredericia KFUM
Billund Idrætscenter
3.
torsdag
17.30
Grindsted GIF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 186
Vorbasse Fritidscenter
Billund IF
Vorbasse Fritidscenter
3.
torsdag
18.10
Billund IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 186
Vorbasse Fritidscenter
Vorbasse B
Vorbasse Fritidscenter
3.
torsdag
18.30
Brædstrup IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Brædstrup Stadion
Billund IF
Brædstrup Stadion
4.
fredag
18.00
Billund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 74
Billund Idrætscenter
Brande IF
Billund Idrætscenter
4.
fredag
18.00
Dalby GF (1)
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 189
Dalby Stadion
Billund IF
Dalby Stadion
5.
lørdag
14.00
Billund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 • Pulje 132
Billund Idrætscenter
Skovlund IF
Billund Idrætscenter
6.
søndag
10.00
Hjerting IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 539
Hjertinghus
Billund IF
Hjertinghus
6.
søndag
10.00
Vejen SF
Herrer
U9
U9 Drenge A/B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 129
Vejen Idrætscenter
Billund IF
Vejen Idrætscenter
6.
søndag
10.00
Løsning IF
Kvinder
U9
U9 Piger C (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 758
Løsning Stadion
Billund IF
Løsning Stadion
6.
søndag
10.40
Billund IF
Herrer
U9
U9 Drenge A/B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 129
Vejen Idrætscenter
Hejnsvig IF
Vejen Idrætscenter
6.
søndag
10.40
Billund IF
Kvinder
U9
U9 Piger C (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 758
Løsning Stadion
Dalby GF
Løsning Stadion
6.
søndag
18.00
AaBK/Løjt/Rødekro
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
Løjt Idrætsanlæg
Billund Q
Løjt Idrætsanlæg
7.
mandag
17.30
Billund IF
Kvinder
U11
U11 Piger C (2010) 8M - Efterår 2020 • Pulje 327
Billund Idrætscenter
Team VAB
Billund Idrætscenter
7.
mandag
18.45
Fredericia KFUM (2)
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 • Pulje 149
KFUM Parken
Billund IF
KFUM Parken
7.
mandag
19.00
Thyregod SF Frem
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 317
Center Thyregod
Billund IF
Center Thyregod
9.
onsdag
18.00
Ammitsbøl/Egtved
Kvinder
U13
U13 Piger C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 244
Ødsted Stadion
Billund IF
Ødsted Stadion
9.
onsdag
18.00
Kolding B
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 79
Mosevej Sportsplads
Billund IF
Mosevej Sportsplads
9.
onsdag
18.45
Vejle B
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 317
VB Parken
Billund IF
VB Parken
9.
onsdag
18.45
Vorbasse B
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 • Pulje 149
Vorbasse Fritidscenter
Billund IF
Vorbasse Fritidscenter
9.
onsdag
19.15
Kolding IF
Herrer
M+32
M+32 B1 11M - efterår • Pulje 10
Kolding IF Kunst 11-mands
Billund IF
Kolding IF Kunst 11-mands
10.
torsdag
18.00
Billund IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 785
Billund Idrætscenter
Holsted FB
Billund Idrætscenter
13.
søndag
13.00
Billund Q
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
Billund Idrætscenter
Højer//Tønder
Billund Idrætscenter
14.
mandag
18.30
Billund IF
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 • Pulje 149
Billund Idrætscenter
SDU Fodbold Kolding
Billund Idrætscenter
15.
tirsdag
18.15
FC Horsens
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Designa Arena
Billund IF
Designa Arena
15.
tirsdag
18.30
Billund IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 539
Billund Idrætscenter
Esbjerg IF 92
Billund Idrætscenter
17.
torsdag
18.30
Billund IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 785
Billund Idrætscenter
FC Kolding Nord
Billund Idrætscenter
17.
torsdag
18.30
Billund IF
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 317
Billund Idrætscenter
Aale UI
Billund Idrætscenter
19.
lørdag
13.00
Thyregod SF Frem
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 74
Center Thyregod
Billund IF
Center Thyregod
20.
søndag
12.00
Billund Q
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
Billund Idrætscenter
Dybbøl IU
Billund Idrætscenter
21.
mandag
18.00
Fynslund B
Kvinder
U13
U13 Piger C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 244
Fynslundhallen
Billund IF
Fynslundhallen
23.
onsdag
18.00
Billund IF
Herrer
M+32
M+32 B1 11M - efterår • Pulje 10
Billund Idrætscenter
Øster Starup/Vester Nebel IF
Billund Idrætscenter
23.
onsdag
18.15
Seest B
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 • Pulje 149
Seest Idrætspark
Billund IF
Seest Idrætspark
24.
torsdag
18.00
Grindsted GIF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Lynghallen
Billund IF
Lynghallen
24.
torsdag
18.30
Billund IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 785
Billund Idrætscenter
Grindsted GIF
Billund Idrætscenter
26.
lørdag
10.00
Sædding/G IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 539
Guldager Idrætscenter
Billund IF
Guldager Idrætscenter
26.
lørdag
15.00
Billund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 74
Billund Idrætscenter
Team BFO
Billund Idrætscenter
27.
søndag
13.00
Fredericia KF
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
KFUM Parken
Billund Q
KFUM Parken
29.
tirsdag
18.00
Vinding SF
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 317
Vinding Stadion
Billund IF
Vinding Stadion
30.
onsdag
18.00
Billund IF
Kvinder
U13
U13 Piger C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 244
Billund Idrætscenter
Vejle B
Billund Idrætscenter
30.
onsdag
18.00
Lunderskov B
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 • Pulje 149
Lunderskov Stadion
Billund IF
Lunderskov Stadion
30.
onsdag
19.00
Gauerslund Oldboys
Herrer
M+32
M+32 B1 11M - efterår • Pulje 10
Danbolig Arena Gauerslund
Billund IF
Danbolig Arena Gauerslund