Menu
Denne uge (ude)
Februar 2018
24.
lørdag
13.15
Dybbøl IU
Herrer
U13
U13 Drenge / Futsal JM • U13 Drenge
Idrætscenter Vendsyssel
Billund IF
Idrætscenter Vendsyssel
24.
lørdag
14.05
Aalborg KFUM
Herrer
U13
U13 Drenge / Futsal JM • U13 Drenge
Idrætscenter Vendsyssel
Billund IF
Idrætscenter Vendsyssel
24.
lørdag
15.45
Eastside Viborg
Herrer
U13
U13 Drenge / Futsal JM • U13 Drenge
Idrætscenter Vendsyssel
Billund IF
Idrætscenter Vendsyssel
25.
søndag
09.25
Juelsminde IF
Herrer
U13
U13 Drenge / Futsal JM • U13 Drenge
Idrætscenter Vendsyssel
Billund IF
Idrætscenter Vendsyssel
25.
søndag
10.20
Varde IF
Herrer
U12
U12 Drenge A - inde (2006) / efter ombrydning • Pulje 2
Darum Fritidscenter - Inde
Billund IF
Darum Fritidscenter - Inde
25.
søndag
11.20
NRUI/Aarre/NUIF
Herrer
U12
U12 Drenge A - inde (2006) / efter ombrydning • Pulje 2
Darum Fritidscenter - Inde
Billund IF
Darum Fritidscenter - Inde
25.
søndag
12.20
Årre B
Herrer
U9
U9 Drenge C - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 7
Helle Hallen - Inde
Billund IF
Helle Hallen - Inde
25.
søndag
12.20
Hedensted IF
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 25.02.18 • Pulje 31
Park Hallen (Kolding)
Billund IF
Park Hallen (Kolding)
25.
søndag
12.40
Erritsø GIF
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 25.02.18 • Pulje 31
Park Hallen (Kolding)
Billund IF
Park Hallen (Kolding)
25.
søndag
13.00
Brande IF
Herrer
Senior
Herre Serie 1 / Træningskamp • Privat
Brande Kunstgræsbane
Billund IF
Brande Kunstgræsbane
25.
søndag
13.20
Skovlund/Ansager
Herrer
U9
U9 Drenge C - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 7
Helle Hallen - Inde
Billund IF
Helle Hallen - Inde
25.
søndag
13.40
Filskov-Blåhøj if
Herrer
U9
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 7
Billund Idrætscenter
Billund IF
Billund Idrætscenter
25.
søndag
13.40
Bramdrupdam GIF
Herrer
U10
U10 Drenge A INDE (2008) 25.02.18 • Pulje 31
Park Hallen (Kolding)
Billund IF
Park Hallen (Kolding)
25.
søndag
13.50
Vorbasse/Hejnsvig (1)
Herrer
U12
U12 Drenge C - inde (2006) / efter ombrydning • Pulje 5
Hærvejshallen - Inde
Billund IF
Hærvejshallen - Inde
25.
søndag
14.10
Grindsted GIF
Herrer
U9
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning • Pulje 7
Billund Idrætscenter
Billund IF
Billund Idrætscenter
25.
søndag
14.10
Bække SF
Herrer
U12
U12 Drenge C - inde (2006) / efter ombrydning • Pulje 5
Hærvejshallen - Inde
Billund IF
Hærvejshallen - Inde
25.
søndag
16.20
Skibet IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 25.02.18 • Pulje 37
Gadbjerg Hallen
Billund IF
Gadbjerg Hallen
25.
søndag
16.40
Vejle Kammeraterne
Herrer
U10
U10 Drenge B INDE (2008) 25.02.18 • Pulje 37
Gadbjerg Hallen
Billund IF
Gadbjerg Hallen

Guld Sponsor

Seneste nyheder

  • Nyheder
    2018 - Årsmøde i Billund Fodbold i Billund Idrætscenter
  • Nyheder
    U15 Drenge vinder Den Jyske Sparekasse Cup i Gadbjerg
  • Nyheder
    Præsentation fra informationsmøde om Billund Talentudviklingsprojekt
  • FCM Klubsamarbejdet
    "TAB & VIND for Mænd" i samarbejde med FCM Samfund
  • Nyheder
    Opstartsmøde for U16/U17 og U19 spillere
  • Nyheder
    Succes ved Kommunemesterskaberne i indefodbold 2018