Menu
Næste uge (alle)
August 2020
17.
mandag
19.00
Billund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 • Pulje 132
Billund Idrætscenter
Krogager B
Billund Idrætscenter
18.
tirsdag
18.30
Billund IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 539
Billund Idrætscenter
Sædding/G IF
Billund Idrætscenter
18.
tirsdag
18.30
Billund IF
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 79
Billund Idrætscenter
Erritsø GIF
Billund Idrætscenter
18.
tirsdag
19.00
Aale UI
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2020 • Pulje 317
Aale Stadion
Billund IF
Aale Stadion
19.
onsdag
19.00
Billund IF
Herrer
M+32
M+32 B1 11M - efterår • Pulje 10
Billund Idrætscenter
Vejen SF
Billund Idrætscenter
19.
onsdag
19.00
Billund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 74
Billund Idrætscenter
Grindsted GIF
Billund Idrætscenter
19.
onsdag
19.00
Seest B
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
Seest Idrætspark
Billund Q
Seest Idrætspark
19.
onsdag
19.00
SDU Fodbold Kolding
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2020 • Pulje 149
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Billund IF
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
20.
torsdag
18.40
Skovlund/Ansager
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 186
Starup Stadion
Billund IF
Starup Stadion
20.
torsdag
19.20
Billund IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 186
Starup Stadion
Starup/Tofterup IF
Starup Stadion
22.
lørdag
15.30
Bække SF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 189
Bække Stadion (omklædning ved hallen)
Billund IF
Bække Stadion (omklædning ved hallen)
23.
søndag
10.00
Billund IF
Herrer
U9
U9 Drenge A/B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 129
Billund Idrætscenter
Grindsted GIF (2)
Billund Idrætscenter
23.
søndag
10.00
Billund IF
Kvinder
U9
U9 Piger C (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 758
EIC - Erritsø Idrætscenter
Erritsø GIF
EIC - Erritsø Idrætscenter
23.
søndag
10.40
Seest B
Kvinder
U9
U9 Piger C (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 758
EIC - Erritsø Idrætscenter
Billund IF
EIC - Erritsø Idrætscenter
23.
søndag
11.00
Grindsted GIF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 785
Lynghallen
Billund IF
Lynghallen
23.
søndag
11.20
Ølgod IF
Herrer
U9
U9 Drenge A/B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 129
Billund Idrætscenter
Billund IF
Billund Idrætscenter
23.
søndag
12.00
Billund Q
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2020 • Pulje 276
Billund Idrætscenter
Hviding IF/Ribe BK
Billund Idrætscenter
23.
søndag
13.00
Hejnsvig IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2020 • Pulje 132
Vandfax Stadion
Billund IF
Vandfax Stadion
23.
søndag
14.00
Billund IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Billund Idrætscenter
Grindsted GIF
Billund Idrætscenter