Menu

Holdets stab

Træner
profil
Flemming Steen Christensen
Træner
ingen pic
Jonathan Plagborg
Holdleder
ingen pic
Mette Madsen
Træner
ingen pic
Mads Hjorth Karstensen

Træningstider

Dag Tid Omkl. Bane
Tirsdag 19:00 - 21:00 Kunstgræs
Torsdag 19:00 - 21:00 Kunstgræs
Fredag 17:00 - 19:00 Kunstgræs

KampprogramU19 Drenge/11 (2004-05) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1

September 2022

Bramming B (L3/356)
1 - 0
livescore
Ude
Skjern Bank Arena, Bramming

Billund IF (L2/316)

KampprogramU19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 344

September 2022

Vinding SF
0 - 3
livescore
Ude
Vinding Stadion

Billund IF

Billund IF
8 - 1
livescore
Hjemme
Billund Idrætscenter

Esbjerg fB
Oktober 2022

Billund IF
0 - 6
livescore
Hjemme
Billund Idrætscenter

Vejle B

Aabenraa BK
1 - 6
livescore
Ude
Aabenraa Kunstgræsbane

Billund IF
November 2022

Billund IF
1 - 0
Hjemme
Billund Idrætscenter

Haderslev FK

KampprogramU19 Drenge Liga 2 (2004-05) 11M - Vinterturnering • Pulje 2

December 2022

Billund IF (L1)
3 - 3
Hjemme
Billund Kunstgræs

SGI/SSK
Januar 2023

Billund IF (L1)
29. jan
Kl. 14.00
Hjemme
Billund Kunstgræs

Nyborg G & IF
Februar 2023

Nyborg G & IF
5. feb
Kl. 13.00
Ude
Idrætscenter Nyborg

Billund IF (L1)

Haderslev FK
11. feb
Kl. 15.30
Ude
Haderslev Kunstgræsbane

Billund IF (L1)

Billund IF (L1)
26. feb
Kl. 14.00
Hjemme
Billund Kunstgræs

Haderslev FK
Marts 2023

SGI/SSK
5. mar
Kl. 16.00
Ude
Guldager IC Kunstgræbane

Billund IF (L1)

StillingU19 Drenge/11 (2004-05) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Djursland (L2/343) 3 3 0 0 9
2 Støvring IF (L3/352) 3 3 0 0 9
3 Aalborg KFUM (L2/311) 3 2 0 1 6
4 Aabenraa BK (L2/344) 2 2 0 0 6
5 Brabrand IF (L1/302) 2 2 0 0 6
6 FS Holstebro (L1/301) 2 2 0 0 6
7 Bramming B (L3/356) 2 2 0 0 6
8 Tjele Vest Sport (C) 3 2 0 1 6
9 Team THH (L3/321) 3 2 0 1 6
10 Viborg FF (Div) 1 1 0 0 3
11 Herning Fremad (L1/301) 1 1 0 0 3
12 VSK Aarhus (L1/301) 2 1 0 1 3
13 FC Horsens (L1/302) 1 1 0 0 3
14 F.C.Fredericia (L1/302) 2 1 0 1 3
15 Thisted FC (L1/301) 2 1 0 1 3
16 AaB (Liga) 1 1 0 0 3
17 Hobro IK (Div) 1 1 0 0 3
18 FC Skanderborg (L2/315) 2 1 0 1 3
19 Vinding SF (L2/316) 2 1 0 1 3
20 Gauerslund IF (L1/302) 1 1 0 0 3
21 Odder IGF (L2/315) 2 1 0 1 3
22 SGI/SSK (L2/317) 2 1 0 1 3
23 LKB/Gistrup (L2/311) 2 1 0 1 3
24 SønderjyskE (Liga) 1 1 0 0 3
25 Sjørring B (L2/312) 2 1 0 1 3
26 Esbjerg fB (Liga) 1 1 0 0 3
27 Silkeborg IF (Liga) 1 1 0 0 3
28 Ry Fodbold (L2/315) 2 1 0 1 3
29 Dronningborg B (L2/314) 2 1 0 1 3
30 Vinder kamp 423474 SMIFF - Dronningborg 0 0 0 0 0
31 Vinder kamp 926684 Gauerslund IF - Vejle B 0 0 0 0 0
32 Vinder kamp 926972 FS Holstebro - FC Midtjylland 0 0 0 0 0
33 Kolding IF (Div) 1 0 0 1 0
34 Varde IF (L1/302) 1 0 0 1 0
35 Billund IF (L2/316) 1 0 0 1 0
36 IF Lyseng (Div) 1 0 0 1 0
37 Nørresundby FB (L2/312) 1 0 0 1 0
38 AGF, Aarhus (Liga) 1 0 0 1 0
39 Hornbæk SF (L1/301) 1 0 0 1 0
40 SMIFF (L3/328) 1 0 0 1 0
41 Vejle B (Liga) 1 0 0 1 0
42 KLG (L3/327) 1 0 0 1 0
43 Vejgaard B (L3/322) 1 0 0 1 0
44 Vildbjerg SF (L3/326) 1 0 0 1 0
45 Hadsund B (L3/328) 1 0 0 1 0
46 Skibsby-Højene IF (C) 1 0 0 1 0
47 Hjerting IF (L3/335) 1 0 0 1 0
48 Kolt/Hasselager IF (L3/330) 1 0 0 1 0
49 Hedensted IF (L1/302) 1 0 0 1 0
50 Vejen SF (L3/336) 1 0 0 1 0
51 Alliancen IF (L3/325) 1 0 0 1 0
52 Hjørring FK (L1/301) 1 0 0 1 0
53 Svenstrup-Godthåb IF (L3/323) 1 0 0 1 0
54 Bredballe IF (L2/316) 1 0 0 1 0
55 FC Midtjylland (Liga) 1 0 0 1 0
56 Kjellerup IF (L2/313) 1 0 0 1 0
57 Kolding B (L3/333) 1 0 0 1 0
58 Aabyhøj IF (L3/330) 1 0 0 1 0

StillingU19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 344

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Vejle B 5 4 0 1 12
2 Billund IF 5 4 0 1 12
3 Vinding SF 5 4 0 1 12
4 Haderslev FK 5 2 0 3 6
5 Esbjerg fB 5 1 0 4 3
6 Aabenraa BK 5 0 0 5 0

StillingU19 Drenge Liga 2 (2004-05) 11M - Vinterturnering • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Haderslev FK 1 1 0 0 3
2 Billund IF (L1) 1 0 1 0 1
3 SGI/SSK 2 0 1 1 1
4 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0