Menu
Næste måned (alle)
Juni 2024
1.
lørdag
13.00
Jelling/Billund
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Billund Kunstgræs
Tjørring IF
Billund Kunstgræs
1.
lørdag
13.30
Bjerre Herred Fodbold (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 43
Hornsyld Idrætscenter
Billund IF
Hornsyld Idrætscenter
2.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 174
Billund Idrætscenter
Sædding/G IF
Billund Idrætscenter
2.
søndag
12.00
Esbjerg fB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 306
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
Billund IF
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
2.
søndag
12.00
BillundQ/FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 947
Billund Idrætscenter
Agerskov S
Billund Idrætscenter
2.
søndag
13.00
FS Holstebro
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 302
Idrætscenter Vest
Billund IF
Idrætscenter Vest
3.
mandag
18.30
Billund IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 563
Billund Idrætscenter
Haderslev FK
Billund Idrætscenter
3.
mandag
19.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 89
Billund Idrætscenter
Grindsted GIF
Billund Idrætscenter
4.
tirsdag
18.00
Grindsted GIF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 320
Lynghallen
Billund IF
Lynghallen
4.
tirsdag
19.00
Billund IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 278
Billund Idrætscenter
Fredericia KF/TSIF
Billund Idrætscenter
4.
tirsdag
19.30
Vinding SF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 43
Vinding Stadion
Billund IF
Vinding Stadion
6.
torsdag
18.00
FB Fodbold/Billund
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 85
Billund Idrætscenter
Erritsø GIF
Billund Idrætscenter
7.
fredag
19.00
Krogager B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 89
St. Krogager Idrætscenter
Billund IF
St. Krogager Idrætscenter
8.
lørdag
14.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 43
Billund Kunstgræs
Hover IF
Billund Kunstgræs
8.
lørdag
15.15
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Spektrum Odder
Jelling/Billund
Spektrum Odder
9.
søndag
10.00
Billund IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 128
Billund Idrætscenter
Hovborg/Lindknud FA
Billund Idrætscenter
9.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 174
Billund Idrætscenter
Esbjerg IF 92
Billund Idrætscenter
9.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 306
Billund Idrætscenter
Sønderris SK
Billund Idrætscenter
9.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Billund Idrætscenter
Sønderborg B
Billund Idrætscenter
9.
søndag
11.00
Bække/Skodborg
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 278
Bække Stadion
Billund IF
Bække Stadion
9.
søndag
11.00
Billund IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 128
Billund Idrætscenter
Vejen SF (1)
Billund Idrætscenter
9.
søndag
14.00
Jelling fS
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 155
Jelling Stadion (Kunstgræs)
Billund IF
Jelling Stadion (Kunstgræs)
9.
søndag
14.00
Billund IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 302
Billund Kunstgræs
VSK Aarhus
Billund Kunstgræs
11.
tirsdag
18.00
Grindsted GIF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 320
Lynghallen
Billund IF
Lynghallen
11.
tirsdag
18.30
Billund IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 563
Billund Idrætscenter
Rødding IF
Billund Idrætscenter
11.
tirsdag
18.30
BillundQ/FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 947
Billund Idrætscenter
FC Kolding Nord
Billund Idrætscenter
12.
onsdag
17.00
Skibet IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 85
Universal Parken (Kunstgræs)
FB Fodbold/Billund
Universal Parken (Kunstgræs)
12.
onsdag
19.00
Ammitsbøl/Egtved
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 278
Ødsted Stadion
Billund IF
Ødsted Stadion
12.
onsdag
19.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Jelling/Billund
Normal Arena, 11-mands (kunst)
13.
torsdag
19.00
Varde IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 302
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
Billund IF
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
14.
fredag
18.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 155
Billund Idrætscenter
FB Fodbold
Billund Idrætscenter
14.
fredag
19.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 43
Billund Kunstgræs
FB Fodbold
Billund Kunstgræs
15.
lørdag
10.00
FC Kolding Nord
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 563
V.Nebel Sportsplads
Billund IF
V.Nebel Sportsplads
15.
lørdag
11.00
Bramming B
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 306
Skjern Bank Arena, Bramming
Billund IF
Skjern Bank Arena, Bramming
15.
lørdag
12.00
Gesten IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 128
Gesten Fritidscenter
Billund IF (2)
Gesten Fritidscenter
15.
lørdag
16.30
Jelling/Billund
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Jelling Stadion (Kunstgræs)
FC Kolding Nord
Jelling Stadion (Kunstgræs)
16.
søndag
10.00
Esbjerg fB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 174
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
Billund IF
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
16.
søndag
14.00
Vonsild FK
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 947
CORYHEX PARK (Vonsild)
BillundQ/FB
CORYHEX PARK (Vonsild)
17.
mandag
19.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 89
Billund Idrætscenter
Andst IF
Billund Idrætscenter
20.
torsdag
18.00
Billund IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 320
Billund Idrætscenter
Ølgod IF
Billund Idrætscenter
22.
lørdag
10.30
Hovborg/Lindknud FA
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 128
Hovborg Stadion
Billund IF (1)
Hovborg Stadion
22.
lørdag
13.00
FC GOG Fodbold
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 155
Gadbjerg Stadion
Billund IF
Gadbjerg Stadion
22.
lørdag
14.30
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 43
Billund Idrætscenter
Team BFO
Billund Idrætscenter
23.
søndag
10.00
Vejen SF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 128
Vejen Idrætscenter
Billund IF (2)
Vejen Idrætscenter
23.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 174
Billund Idrætscenter
Varde IF (2)
Billund Idrætscenter
23.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 306
Billund Idrætscenter
Rødding IF
Billund Idrætscenter
23.
søndag
12.00
Bække SF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 89
Bække Stadion
Billund IF
Bække Stadion
23.
søndag
12.30
Kolding IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Billund IF
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
23.
søndag
13.00
Vejle B
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
VB Parken
Jelling/Billund
VB Parken
23.
søndag
14.00
Billund IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 302
Billund Kunstgræs
FC Skanderborg
Billund Kunstgræs
Luk