Menu
Næste måned (alle)
Oktober 2022
1.
lørdag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 513
Billund Idrætscenter
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Billund Idrætscenter
1.
lørdag
10.40
Kolding IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 513
Billund Idrætscenter
Billund IF
Billund Idrætscenter
1.
lørdag
11.00
FB Fodbold/Billund
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2012) 8M - Efterår 2022 • Pulje 123
Nørup Stadion
Egebjerg IF (1)
Nørup Stadion
1.
lørdag
13.00
FB Fodbold
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 86
Nørup Stadion
Billund IF
Nørup Stadion
2.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (2012) 8M - Ombrydning • 313 (B1)
Billund Idrætscenter
Tarp B
Billund Idrætscenter
2.
søndag
12.00
Fredericia Fodbold (1)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 527
Madsby Enge
Billund/Jelling
Madsby Enge
2.
søndag
13.00
Vinding SF
UDS
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 278
Vinding Stadion
Billund IF
Vinding Stadion
2.
søndag
14.00
Billund IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 344
Billund Idrætscenter
Vejle B
Billund Idrætscenter
2.
søndag
14.00
Billund IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 741
Gorms Hallen
Vinding SF
Gorms Hallen
2.
søndag
14.40
Gauerslund IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 741
Gorms Hallen
Billund IF
Gorms Hallen
3.
mandag
18.00
Billund IF/FB Fodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 997
Billund Idrætscenter
Ølsted UGF
Billund Idrætscenter
4.
tirsdag
17.45
Varde IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 133
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
Billund IF
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
4.
tirsdag
18.30
Billund/Jelling
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 676
Billund Idrætscenter
EIF/NSG
Billund Idrætscenter
6.
torsdag
17.15
Skibet IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2022 ombr • Pulje 905
Universal Parken (Kunstgræs)
Billund IF
Universal Parken (Kunstgræs)
6.
torsdag
18.00
Give Fremad
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 676
Give Stadion
Billund/Jelling
Give Stadion
6.
torsdag
19.00
Billund IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 344
Billund Idrætscenter
Haderslev FK
Billund Idrætscenter
7.
fredag
19.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 44
Billund Idrætscenter
Skovlund IF
Billund Idrætscenter
8.
lørdag
10.00
GLB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 63
Billund Idrætscenter
NFS/VB
Billund Idrætscenter
8.
lørdag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 513
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Gauerslund IF
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
8.
lørdag
10.40
Billund IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 741
Søndre Stadion
Jelling fS
Søndre Stadion
8.
lørdag
10.40
Nr. Bjært/Strandhuse IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 513
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Billund IF
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
8.
lørdag
11.00
Billund/Jelling
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 676
Billund Idrætscenter
Skibet IF
Billund Idrætscenter
8.
lørdag
11.20
Vejle Kammeraterne
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 741
Søndre Stadion
Billund IF
Søndre Stadion
8.
lørdag
11.30
GLB
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 83
Billund Idrætscenter
BUF Horsens
Billund Idrætscenter
8.
lørdag
12.00
Varde IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 997
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
Billund IF/FB Fodbold
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
9.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (2012) 8M - Ombrydning • 313 (B1)
Billund Idrætscenter
Jerne IF
Billund Idrætscenter
9.
søndag
10.00
Billund IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 551
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
Billund IF (1)
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
9.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 133
Billund Idrætscenter
Jerne IF
Billund Idrætscenter
9.
søndag
10.40
Billund IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 551
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
Give Fremad
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
9.
søndag
11.20
FC GOG Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 551
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
Billund IF (2)
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
10.
mandag
19.00
Billund IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 278
Billund Idrætscenter
Sole IF
Billund Idrætscenter
11.
tirsdag
18.30
Billund/Jelling
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 676
Billund Idrætscenter
Uldum IF
Billund Idrætscenter
11.
tirsdag
19.00
Billund/Jelling
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 527
Billund Idrætscenter
FC Kolding Nord
Billund Idrætscenter
12.
onsdag
19.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 86
Billund Idrætscenter
Jelling fS
Billund Idrætscenter
12.
onsdag
19.00
Aabenraa BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 344
Aabenraa Stadion
Billund IF
Aabenraa Stadion
13.
torsdag
17.30
Fredericia KFUM
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 63
KFUM Parken
GLB
KFUM Parken
13.
torsdag
18.00
Billund IF/FB Fodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 997
Billund Idrætscenter
Blåbjerg Fodbold
Billund Idrætscenter
13.
torsdag
18.30
Billund IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 278
Billund Idrætscenter
Engum UI
Billund Idrætscenter
13.
torsdag
19.00
Ribe BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 527
Frøs Arena
Billund/Jelling
Frøs Arena
15.
lørdag
14.00
Karstoft IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 86
Karstoft Stadion
Billund IF
Karstoft Stadion
16.
søndag
13.00
Uhre GIF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 676
Uhre Stadion
Billund/Jelling
Uhre Stadion
16.
søndag
15.00
Sædding/G IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 44
Guldager Idrætscenter
Billund IF
Guldager Idrætscenter
20.
torsdag
19.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 86
Billund Idrætscenter
Krogager B
Billund Idrætscenter
21.
fredag
19.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 44
Billund Idrætscenter
Esbjerg fB (1)
Billund Idrætscenter
25.
tirsdag
17.30
Billund IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2022 ombr • Pulje 905
Billund Idrætscenter
Bording IF
Billund Idrætscenter
25.
tirsdag
17.45
Sammenholdet
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 83
Stouby Stadion
GLB
Stouby Stadion
27.
torsdag
19.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 44
Billund Idrætscenter
Ølgod IF
Billund Idrætscenter
29.
lørdag
10.00
GLB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 63
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
Give Fremad
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
29.
lørdag
11.30
GLB
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 83
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
Ølsted UGF
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
29.
lørdag
13.30
Alslev SK
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 44
Alslev Stadion
Billund IF
Alslev Stadion
30.
søndag
15.00
Give Fremad
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 86
Give Stadion
Billund IF
Give Stadion