Menu

BillundQ - Serie 1

Opstart for efterårssæson 2023: Tirsdag den 18. Juli 2023

Holdets stab

Cheftræner
profil
Flemming Vesth
Træner
ingen pic
Torben Hallas

Træningstider

Dag Tid Omkl. Bane
Tirsdag 18:30 - 20:00 Bane 5
Torsdag 18:30 - 20:00 Bane 5

KampprogramKvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 278

April 2024

Billund IF
1 - 2
livescore
Hjemme
Billund Idrætscenter

Bramdrupdam GIF

Fredericia KF/TSIF
9 - 3
livescore
Ude
Fredericia Idrætscenter

Billund IF

Billund IF
6 - 2
Hjemme
Billund Idrætscenter

Bække/Skodborg
Maj 2024

Billund IF
7 - 1
livescore
Hjemme
Billund Idrætscenter

Ammitsbøl/Egtved

Bramdrupdam GIF
0 - 3
livescore
Ude
Fynske Bank Arena (kunst)

Billund IF
Juni 2024

Billund IF
4. jun
Kl. 19.00
Hjemme
Billund Idrætscenter

Fredericia KF/TSIF

Bække/Skodborg
9. jun
Kl. 11.00
Ude
Bække Stadion

Billund IF

Ammitsbøl/Egtved
12. jun
Kl. 19.00
Ude
Ødsted Stadion

Billund IF

KampprogramGjensidige Kvindepokalen 2024 • Pulje 1

April 2024

Billund IF (S2/278)
HHT
Hjemme
Billund Idrætscenter

TEAM HEG (S2/272)

StillingKvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 278

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Fredericia KF/TSIF 4 4 0 0 12
2 Billund IF 5 3 0 2 9
3 Ammitsbøl/Egtved 3 1 0 2 3
4 Bække/Skodborg 4 1 0 3 3
5 Bramdrupdam GIF 4 1 0 3 3

StillingGjensidige Kvindepokalen 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Viby IF (S2/276) 2 2 0 0 6
2 Løgstør IF (S2/268) 2 2 0 0 6
3 Skødstrup SF (JS/255) 2 2 0 0 6
4 FC Skanderborg (S2/276) 2 2 0 0 6
5 Hersom/Bjerregrav IF (S2/268) 2 2 0 0 6
6 Ry Fodbold (S1/263) 2 2 0 0 6
7 Fuglebakken KFUM (S2/274) 2 2 0 0 6
8 Grenaa IF (S2/273) 3 2 0 1 6
9 Farsø/Ullits IK (S1/259) 1 1 0 0 3
10 Tornby IF (JS/253) 1 1 0 0 3
11 Mejrup GU (S1/260) 1 1 0 0 3
12 Skjern/Tarm Fodbold (S1/260) 1 1 0 0 3
13 Aalborg KFUM (S1/258) 1 1 0 0 3
14 Herning IK (S1/260) 1 1 0 0 3
15 Sulsted IF (S1/257) 1 1 0 0 3
16 Vejgaard B (JS/253) 1 1 0 0 3
17 Sønderborg Q (JS/256) 1 1 0 0 3
18 Brønderslev IF (JS/256) 1 1 0 0 3
19 Team Østvendsyssel (S1/257) 1 1 0 0 3
20 FC GOG Fodbold/Jelling (S2/277) 1 1 0 0 3
21 Nr.Nebel IF (S2/279) 2 1 0 1 3
22 FEJ Aalborg IF (S2/267) 2 1 0 1 3
23 Aalborg Chang (JS/253) 1 1 0 0 3
24 Eastside Viborg/BTIF (JS/254) 1 1 0 0 3
25 Give Fremad (S1/264) 1 1 0 0 3
26 Horsens Freja (JS/256) 1 1 0 0 3
27 IF Dannebrog Astrup (JS/255) 1 1 0 0 3
28 Lemvig GF (JS/254) 1 1 0 0 3
29 MorsØ FC (JS/254) 1 1 0 0 3
30 Stensballe IK (JS/256) 1 1 0 0 3
31 Vinding SF (S1/264) 1 1 0 0 3
32 Aarhus 1900 (JS/255) 1 1 0 0 3
33 Viborg B67 (S1/259) 1 1 0 0 3
34 IF Fremad Nørhalne (S2/266) 2 1 0 1 3
35 Støvring IF (S1/258) 1 1 0 0 3
36 Ringkøbing IF (S2/271) 2 1 0 1 3
37 Aulum IF (S2/271) 2 1 0 1 3
38 Tårs/Ugilt IF (S2/265) 2 1 0 1 3
39 Vindblæs B (S2/268) 2 1 0 1 3
40 Hadsund/Terndrup (S2/269) 2 1 0 1 3
41 TEAM HEG (S2/272) 2 1 0 1 3
42 Sole IF (S2/277) 2 1 0 1 3
43 BMI (JS/256) 0 0 0 0 0
44 Bramming B (JS/256) 0 0 0 0 0
45 CAF IF (JS/256) 0 0 0 0 0
46 Fredericia KF/TSIF (Vest/252) 0 0 0 0 0
47 Gug B (Vest/251) 0 0 0 0 0
48 Haderslev FK (Vest/252) 0 0 0 0 0
49 Hejnsvig IF (S1/264) 0 0 0 0 0
50 Hjerting IF (S1/264) 0 0 0 0 0
51 Randers Q (Vest/252) 0 0 0 0 0
52 Seest B (JS/256) 0 0 0 0 0
53 Silkeborg IF Q (Vest/251) 0 0 0 0 0
54 Skive IK (Vest/251) 0 0 0 0 0
55 Snejbjerg SG&I (S1/260) 0 0 0 0 0
56 Søften GF (S1/261) 0 0 0 0 0
57 Vinder kamp 543018 FK Fjordsiden - Vejgaard 0 0 0 0 0
58 Vinder kamp 543019 Hersom/B - Fyrkat Q 0 0 0 0 0
59 Vinder kamp 543035 Hjerting IF - Bramming B 0 0 0 0 0
60 Vinder kamp 543037 FC GOG - Hejnsvig 0 0 0 0 0
61 Vinder kamp 543048 Søften GF - CAF IF 0 0 0 0 0
62 Vorup FB (Vest/251) 0 0 0 0 0
63 Aalborg Freja (Vest/251) 0 0 0 0 0
64 Aarhus Fremad (JS/255) 1 0 0 1 0
65 LKB/VFB (S1/257) 1 0 0 1 0
66 Torpedo AT (S2/275) 1 0 0 1 0
67 IK Rosendal (S1/258) 1 0 0 1 0
68 AP21 (S2/273) 1 0 0 1 0
69 Hornslet IF (S2/273) 1 0 0 1 0
70 RKG (S2/267) 1 0 0 1 0
71 Bække/Skodborg (S2/278) 1 0 0 1 0
72 Aars IK (S1/259) 1 0 0 1 0
73 Thise IF (S2/265) 1 0 0 1 0
74 Ammitsbøl/Egtved (S2/278) 1 0 0 1 0
75 Bangsbo Freja (S2/265) 1 0 0 1 0
76 Aabyhøj IF (S1/262) 1 0 0 1 0
77 Nørresundby FB (S1/258) 1 0 0 1 0
78 Hviding IF/Ribe BK (S1/264) 1 0 0 1 0
79 FK Fjordsiden (S1/257) 1 0 0 1 0
80 Billund IF (S2/278) 1 0 0 1 0
81 Bjerringbro IF (S2/268) 1 0 0 1 0
82 Bramdrupdam GIF (S2/278) 1 0 0 1 0
83 Christiansbjerg IF (S1/261) 1 0 0 1 0
84 Egebjerg IF (S1/263) 1 0 0 1 0
85 FC Jura (S2/274) 1 0 0 1 0
86 FC Silkeborg (S1/263) 1 0 0 1 0
87 FC Vesterbro, Aalborg (S2/266) 1 0 0 1 0
88 Fyrkat Q/Hadsund/Terndrup (S1/258) 1 0 0 1 0
89 IF Midtdjurs (S1/261) 1 0 0 1 0
90 IFSK (S1/262) 1 0 0 1 0
91 Mejdal-Halgård Fodbold (S2/270) 1 0 0 1 0
92 Nordens Paris FC (S2/266) 1 0 0 1 0
93 Odder IGF (S1/263) 1 0 0 1 0
94 Pen15 Reunited (S1/261) 1 0 0 1 0
95 RLK (S1/260) 1 0 0 1 0
96 Roslev/Sallingsund (S1/259) 1 0 0 1 0
97 SIF Assentoft (S2/269) 1 0 0 1 0
98 Silkeborg KFUM (Vest/251) 1 0 0 1 0
99 SUB 09 (JS/254) 1 0 0 1 0
100 Svenstrup-Godthåb IF (S2/267) 1 0 0 1 0
101 Tjørring IF (S1/260) 1 0 0 1 0
102 Aabybro IF (S2/265) 1 0 0 1 0
Luk