Menu
Næste uge (alle)
Oktober 2022
3.
mandag
18.00
Billund IF/FB Fodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 997
Billund Idrætscenter
Ølsted UGF
Billund Idrætscenter
4.
tirsdag
17.45
Varde IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 133
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
Billund IF
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
4.
tirsdag
18.30
Billund/Jelling
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 676
Billund Idrætscenter
EIF/NSG
Billund Idrætscenter
6.
torsdag
17.15
Skibet IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - efterår 2022 ombr • Pulje 905
Universal Parken (Kunstgræs)
Billund IF
Universal Parken (Kunstgræs)
6.
torsdag
18.00
Give Fremad
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 676
Give Stadion
Billund/Jelling
Give Stadion
6.
torsdag
19.00
Billund IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 344
Billund Idrætscenter
Haderslev FK
Billund Idrætscenter
7.
fredag
19.00
Billund IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 44
Billund Idrætscenter
Skovlund IF
Billund Idrætscenter
8.
lørdag
10.00
GLB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 63
Billund Idrætscenter
NFS/VB
Billund Idrætscenter
8.
lørdag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 513
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Gauerslund IF
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
8.
lørdag
10.40
Billund IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 741
Søndre Stadion
Jelling fS
Søndre Stadion
8.
lørdag
10.40
Nr. Bjært/Strandhuse IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 513
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Billund IF
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
8.
lørdag
11.00
Billund/Jelling
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 676
Billund Idrætscenter
Skibet IF
Billund Idrætscenter
8.
lørdag
11.20
Vejle Kammeraterne
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 741
Søndre Stadion
Billund IF
Søndre Stadion
8.
lørdag
11.30
GLB
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 83
Billund Idrætscenter
BUF Horsens
Billund Idrætscenter
8.
lørdag
12.00
Varde IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 997
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
Billund IF/FB Fodbold
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
9.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (2012) 8M - Ombrydning • 313 (B1)
Billund Idrætscenter
Jerne IF
Billund Idrætscenter
9.
søndag
10.00
Billund IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 551
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
Billund IF (1)
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
9.
søndag
10.00
Billund IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 133
Billund Idrætscenter
Jerne IF
Billund Idrætscenter
9.
søndag
10.40
Billund IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 551
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
Give Fremad
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
9.
søndag
11.20
FC GOG Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 551
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
Billund IF (2)
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus